Informatie1

Welkom op de CMH Informatie Pagina's


 

Drumfanfare

Informatie

Colorguard

Informatie

Jong CMH

Informatie

Wij reizen met:

veenstra reizen logo(1)

Lid worden

Ben jij muzikant,
of wil je dit worden?
Ben jij danser, of wil je dit leren?

Lid worden groepje

Kom dan eens kijken
bij één van onze groepen
Klik hier voor info en lestijden.

Word lid


 

Steun CMH

Klik op de button voor aankopen.
Voor informatie klik HIER

--------------------------------------------

Vriendenloterij cmhlogoD&S

en maak kans op geweldige prijzen

Klik hier:

Met SponsorKliks kan je nu zelf een financiële bijdrage leveren aan onze vereniging CMH-Menaldum, zonder dat het jou een cent extra kost! 

Bestel online een pizza via Thuisbezorgd en jouw sponsordoel ontvangt hiervoor geld in de clubkas.
Via de categorieën boven in het menu kan je tevens bij diverse webwinkels als Wehkamp, Bol.com, Coolblue, Booking.com en Expedia bestellen. Een percentage van het aankoopbedrag gaat dan ook naar CMH-Menaldum. En nogmaals, het kost je niets extra! 

Wil je CMH-Menaldum ook GRATIS sponsoren? Zorg er dan voor dat je voortaan jouw online aankopen doet via de SponsorKlikspagina van CMH-Menaldum. Voor jou een kleine moeite, voor onze vereniging directe inkomsten. Stel je eens voor wanneer alle leden, supporters en overige betrokkenen dit zouden doen? Vertel dit daarom door aan andere mensen die onze club een warm hart toedraagt. 

Hoe werkt het? 
Heel simpel. Webwinkels betalen een commissie voor elke bestelling die via SponsorKliks.com gedaan wordt. 75% van deze commissie wordt gestort op de bankrekening van onze vereniging. Of je nu rechtstreeks naar bijvoorbeeld Bol.com gaat of je gaat via SponsorKliks.com naar de site van Bol.com, je betaalt hetzelfde. Alleen in het laatste geval keert Bol.com een commissie uit en profiteert CMH-Menaldum hier direct van! 

Let op: geen commissie op boeken 
In Nederland geldt per wet een vaste boekenprijs, hierdoor mag GEEN commissie op boeken worden gegeven. 

Waarom SponsorKliks? 
SponsorKliks is al sinds 2011 actief en wordt door de hoge omzetten die zij leveren bij de meeste winkels in het hoogste commissiesegment geplaatst. SponsorKliks keert de hoogste nettocommissie uit in de markt! 


Klik op de button voor uw aankopen

 

 

PRIVACY VERKLARING CMH-Menaldum.

18 mei 2018,


 

Wij maken op deze website gebruik van functionele en analytische cookies om deze website optimaal te laten functioneren. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.

Gebruik van sessie cookies

Wij gebruiken cookies om het inloggen op onze website te vergemakkelijken en uw instellingen en voorkeuren te onthouden. U kunt deze cookies uitzetten via uw browser maar dit kan het functioneren van onze website negatief aantasten.

Onze formulieren

Maakt u gebruik van onze web formulieren, dan verzend u de ingevulde gegevens direct aan het secretariaat. Er worden geen gegevens in de website database opgeslagen. Uw gegevens worden uitsluitend door het secretariaat gebruikt en niet aan derden verzonden, tenzij dit absoluut nodig is om aan uw vraag of verzoek te kunnen voldoen.

Google Analytics

Via onze website wordt een cookie geplaatst van het Amerikaanse bedrijf Google, als deel van de “Analytics”-dienst. Wij gebruiken deze dienst om bij te houden en rapportages te krijgen over hoe bezoekers de website gebruiken. Google kan deze informatie aan derden verschaffen indien Google hiertoe wettelijk wordt verplicht, of voor zover derden de informatie namens Google verwerken. Wij hebben hier geen invloed op. Wij hebben Google niet toegestaan de verkregen analytics informatie te gebruiken voor andere Google diensten.

De informatie die Google verzamelt wordt zo veel mogelijk geanonimiseerd. Uw IP-adres wordt nadrukkelijk niet meegegeven. De informatie wordt overgebracht naar en door Google opgeslagen op servers in de Verenigde Staten en voor maximaal 26 maanden bewaard. Google stelt zich te houden aan de Safe Harbor principles en is aangesloten bij het Safe Harbor-programma van het Amerikaanse Ministerie van Handel. Dit houdt in dat er sprake is van een passend beschermingsniveau voor de verwerking van eventuele persoonsgegevens.”

Cookies kunt u zelf verwijderen, aangezien deze op uw computer opgeslagen zijn. Raadpleeg hiervoor de handleiding van uw browser.

Namens het bestuur,
Het secretariaat CMH-Menaldum .


 

Drum- en Showfanfare                  Donderdag,  tijd: 19.45 – 21.45
                                                               Plaats: Sporthal Roelengahal (Schatzenburg) of muzieklokaal Menaam

Jong CMH                                         Donderdag,  tijd: 18.30 – 19.30
                                                               Plaats: muzieklokaal Menaam

Colorguard Junioren                      Woensdag,    tijd: 18.30 – 20.00 
                                                                           Plaats: Sporthal Roelengahal (Schatzenburg)

Colorguard Cadets                          Maandag,      tijd: 18.30 – 20.00 
                                                              Plaats: Gymlokaal Menaam

Colorguard Kids                              Woensdag,    tijd: 18.00 – 19.00 
                                                              Plaats: Gymlokaal Menaam

 

 

 

INSTRUCTIE:

Drum- en Showfanfare                        Benjamin Veldhuizen / Jurian Kampstra / Michael Bakker

Jong CMH                                               Gijsbert Haarsma / Louise Knol

Colorguard Junioren                             Jitske Knol / Anita Tjalsma / Daphne Pel

Colorguard Kids/Cadet                        Esther Posthuma / Foekje Tjalsma / Jitske Wiersma
                                                                 Hieke de Jong / Louise Knol

Muzikale vorming - voor kinderen van 7 tot 12 jaar:

Jong CMH Na de 'open middag' drumfanfare in september 2017 hebben een groep van 12 kinderen inmiddels de 10 gratis groepslessen blazen/slagwerk gevolgd. Inmiddels zijn zij enthousiast begonnen aan de vervolglessen en kunnen wij met trots spreken van een 'jong CMH'.

Doel:
Muziek verbindt! Ons doel is kinderen in deze tijd van individualisering en digitalisering, een muziekinstrument te leren bespelen en samen muziek te maken. Samen muziek maken stimuleert de ontwikkeling van sociale en emotionele vaardigheden. Op school is er weinig aandacht meer voor muziek en dat is zonde. Door al deze factoren dreigt onze mooie hobby te verdwijnen.
Als mensen in hun jeugd een muzikale opleiding hebben gevolgd, functioneert hun brein beter bij zogenoemde uitvoerende taken. Vooral schakelen tussen verschillende taken, oplossen van problemen en snel verwerken van informatie gaat zowel volwassenen als kinderen beter af bij een muzikaal getraind brein. Waarschijnlijk hebben deze versterkte hersenfuncties een positieve invloed op hun prestaties in het onderwijs.
Dat melden Amerikaanse onderzoekers in het wetenschappelijk tijdschrift PLOS One.

Aanmelden:
Wilt u dit ook voor uw kind? Wil jij dit ook en ben jij al 7 jaar? Maak kennis met een instrument op onze 10 gratis groepslessen. Je kan nu nog instromen! Bel: 06-40403999 of stuur een mail naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Ook zijn wij te vinden op de basisschool Eben Haezer in Menaam, tijdens de maandelijkse creales muziek! Graag tot horens!

Wij zijn op zoek naar jou!
Heb jij ook zin om muziek te maken?
Wil jij ook kennismaken met deze mooie hobby
die verbindt, ontstrest en je in beweging brengt?
Dan is onze drumfanfare dringend op zoek naar jou!
Kom gerust eens langs op donderdagavond.
Er is geen drempel en de eerste 10 lessen zijn gratis!

Contact ons hier of word vriend met ons op facebook en stuur een pb: www.facebook.com/CMHMenaldum

Voor meer informatie kun je eens langs langskomen. Zie Informatie-Lestijden

Vrijblijvend aanmelden kan via het Aanmeldformulier

Subcategorieën

 Boekingen

J51 - CMH Thumbs Gallery (Drumfanfare)


CMH Menaldum D&S Dia positief


 Drumfanfare - Colorguard
Opleidingen (Muziek-Show-Dans)
Telefoon: 06-40403999

Bank: NL54 RABO 0341749192
t.n.v. Drumfanfare CMH